Logo Bazaar

 انسان آن چيزهايی را می شنود که دلش می خواهد بشنود و از بقيه چيزها صرف نظر می کند.
- پال سيمون

 
راهنمای خرید و استفاده از تلویزیون های HD

 

- معرفی

چگونه تلویزیون برتر و دلخواه خود را از بین مدل های متنوع لامپی، LCD، پلاسما، LED، و سه بعدی انتخاب کنیم؟

اگر شما تلویزیون خود را بر حسب مارک و برند (Brand)،  میزان کنتراست، و یا بر اساس مد (Fashion) انتخاب می کنید، قطعا خرید مطمئنی را انجام نمی دهید! دو دلیل عمده برای این موضوع وجود دارند: 1) همه مارک ها و برند های معروف یک سری مدل های ضعیف را در کارنامه خود دارند. 2) نسبت هزینه به کیفیت در بین مدل های مختلف یک برند یکسان نیست.

بنابراین اگر می خواهید در مورد تلویزیونی که در فروشگاه ها و دیگر مکان ها همانند خانه دوستان خود می بینید، ارزیابی درستی داشته باشید باید اطلاعات خود را کمی افزایش دهید. علاوه بر این اگر می خواهید بدانید که چرا گروه بزرگی از خریداران تلویزیون های HD با کیفیت تصویر تلویزیون های خود مشکل دارند، به این اطلاعات جدید نیاز دارید.

راهنمای خرید و استفاده از تلویزیون های HD یک گزارش جامع و کامل برای عموم مردم است که با زبانی ساده و به صورت مستند و مصور خوانندگان را با فناوری های جدید در عرصه تلویزیون های خانگی و چگونگی کیفیت تصاویر تولیدی آنها آشنا می سازد. در این گزارش سه تکنولوژی عمده تولید تلویزیون یعنی لامپ تصویر (CRT) و LCD و Plasma با انتخاب سه دستگاه تلویزیون از معروف ترین سازنده هر تکنولوژی مورد بررسی و مقایسه کیفی قرار گرفته اند تا خوانندگان عزیز بتوانند با اطلاعات به روز و دقیقی که از این گزارش دریافت می کنند، بدون تاثیر از شایعات و تبلیغات قضاوت درست و دقیقی در مورد کیفیت و قیمت یک مدل تلویزیون دلخواه داشته باشند. در عین حال آنچه که به عنوان تلویزیون LED تبلیغ می شود یک زیر مجموعه از تکنولوژی LCD است. گزارش مذکور در 17 بخش تهیه شده  و شامل 23 عکس مجزا است که به عنوان مدارکی مستند، خوانندگان محترم را در دیدن کیفیت تصاویر تولیدی تلویزیون ها در شرایط گوناگون و غیر ایده آل یاری می کنند. دو بخش جدید این گزارش به بررسی تکنولوژی های سه بعدی و چگونگی سنجش کیفیت تصویر این تلویزیون ها اختصاص دارد.

از تاریخ 1/5/89 قیمت این گزارش به صورت چشمگیری شکسته شده است و به قیمت 30,000 تومان ارائه می شود تا برای همه علاقه مندان قابل استفاده باشد. این گزارش در طی 18 ماه قبل از آن با میانگین قیمت 100،000 تومان (این قیمت معادل متوسط قیمت یک کارگاه و یا سمینار آموزشی یک روزه می باشد) ارائه می شد. همانند گذشته، یک ماه مشاوره نامحدود رایگان در زمینه خرید و استفاده از تلویزیون های HD به خریداران این گزارش از طریق سیستم خدمات مشتریان ارائه می شود از جمله بررسی یک مدل تلویزیون دلخواه بنا به درخواست کاربر! خلاصه این گزارش که شامل 6 عکس مجزا است به صورت رایگان ارائه می شود. علاوه بر این در پنجشنبه هر هفته یک قرعه کشی برگزار می شود و در آن به قید قرعه به 10 نفر از متقاضیان، دسترسی دائمی رایگان به اصل گزارش داده می شود. با دنبال کردن لینک های زیر می توانید اطلاعات بیشتر در این زمینه را مشاهده نمایید.

- چگونگی خرید و استفاده از گزارش و شرکت در قرعه کشی

- مطالعه خلاصه گزارش (رایگان)

- ورود به اصل گزارش

 
   
 
 
 
 
 
   
2002-11 Persian Ventures