Logo Bazaar

 

 
راهنمای خرید و استفاده از تلویزیون های HD

 

- معرفی

چگونه تلویزیون برتر و دلخواه خود را از بین مدل های متنوع لامپی، LCD، پلاسما، LED، سه بعدی و OLED انتخاب کنیم؟

چندین شرکت معروف در دنیا وجود دارند که کار تست و ارزیابی محصولات الکترونیکی از جمله تلویزیون را انجام می دهند و نتایج را به صورت رایگان بر روی وب سایت خود منتشر می کنند. معروف ترین این سایت ها CNET نام دارد که شما می توانید در آن با جستجو کردن نام و مدل تلویزیون مورد نظر خود، نتایج آزمایش را ببینید.

اما سر در آوردن از نتایج این آزمایشات نیاز به دانستن یک سری معلومات فنی خاص دارد که خیلی از افراد ممکن است از آن آگاهی نداشته باشند. بنابراین ما سعی کرده ایم که در یک گزارش مصور این مفاهیم را به زبانی بسیار ساده که برای عموم مردم و خریداران تلویزویون قابل درک و فهم هستند هم با توضیحات ساده و هم با ارائه تصاویر گرفته شده از تلویزیون های مختلف، توضیح دهیم. اگر شما با این مفاهیم آشنا هستید نیازی به استفاده از گزارش ما ندارید و می توانید مستقیما از گزارش های CNET استفاده کنید. اما اگر آشنا نیستید ادامه مطلب را بخوانید.

راهنمای خرید و استفاده از تلویزیون های HD یک گزارش جامع و کامل برای عموم مردم است که با زبانی ساده و به صورت مستند و مصور خوانندگان را با فناوری های جدید در عرصه تلویزیون های خانگی و چگونگی کیفیت تصاویر تولیدی آنها آشنا می سازد. در این گزارش سه تکنولوژی عمده تولید تلویزیون یعنی لامپ تصویر (CRT) و LCD و Plasma با انتخاب سه دستگاه تلویزیون از معروف ترین سازنده هر تکنولوژی مورد بررسی و مقایسه کیفی قرار گرفته اند تا خوانندگان عزیز بتوانند با اطلاعات به روز و دقیقی که از این گزارش دریافت می کنند، بدون تاثیر از شایعات و تبلیغات قضاوت درست و دقیقی در مورد کیفیت و قیمت یک مدل تلویزیون دلخواه داشته باشند. در عین حال آنچه که به عنوان تلویزیون LED نامیده می شود یک زیر مجموعه از تکنولوژی LCD است. علاوه بر این اطلاعات مربوط به نسل جدید تر تلویزیون ها یعنی تکنولوژی OLED نیز در این گزارش گنجانده شده است. گزارش مذکور در 17 بخش تهیه شده  و شامل 23 عکس مجزا است که به عنوان مدارکی مستند، خوانندگان محترم را در دیدن کیفیت تصاویر تولیدی تلویزیون ها در شرایط گوناگون و غیر ایده آل یاری می کنند. دو بخش این گزارش به بررسی تکنولوژی های سه بعدی و چگونگی سنجش کیفیت تصویر این تلویزیون ها اختصاص دارد.

خلاصه این گزارش که شامل 6 عکس مجزا است و فقط به جهت نشان دادن نمونه ای از ماهیت و دقت گزارش اصلی، تهیه شده است به صورت رایگان ارائه می شود. قیمت اصل گزارش 15000 تومان است که نحوه سفارش و خرید آن را از روی لینک زیر می توانید دنبال کنبد.

- چگونگی خرید و استفاده از گزارش

- مطالعه خلاصه گزارش (رایگان)

- ورود به اصل گزارش

 
   
 
 
 
 
 
   

2002-15 Persian Ventures