سیاست ها و مقررات

 
۱- سایت "پارس ریسک توسعه" تماما وابسته به بخش خصوصی است و در جهت منافع هیچ شخص حقیقی و حقوقی خاص فعالیت نمی کند و سعی در پوشش بی طرفانه رخداد های تجاری و صنعتی و ارائه مطالب و فناوری های مورد نیاز شرکت های کوچک و متوسط دارد.

۲- همه بازدید کنندگان سایت حق ارائه نظر در مورد مطالب ارائه شده در این سایت را به صورت آزاد دارند. بدیهی است که مدیریت سایت حق حذف نظراتی که منطبق با قوانین و عرف جاری کشور نیستند را برای خود محفوظ می دارد.

۳- چنانچه علاقه مندان به این سایت مطالب مفیدی را برای انتشار در سایت دارند می توانند با هماهنگی با مدیریت سایت اقدام به انتشار این مطالب نمایند.

۴- برای تماس با مدیریت سایت ابتدا یک حساب کاربری رایگان در سایت پارس ریسک توسعه برای خود ایجاد نمایید و از طریق آن برای حساب کاربری farnad پیغام خود را بفرستید.

۵- اطلاعات کاربران سایت به صورت خصوصی نگهداری می شوند و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی ثالث، مگر با حکم ضابطین قضایی، قرار داده نمی شوند.

۶- فرستادن هرزنامه از طریق حساب کاربری این سایت به سایر حساب های کاربری این سایت ممنوع میباشد و در صورت مشاهده چنین تخلفی، مدیر سایت مجاز به مسدود کردن حساب کاربر متخلف میباشد.

۷- آدرس های ایمیلی که در لینک "ارسال برای دوستان" اخذ می شوند، در سیستم ذخیره نمی شوند.