گزارش ها

 
یکی از فعالیت های این سایت، تهیه و تولید گزارش هایی است که با تحلیل پتانسیل های بازار، بررسی فناوری های جدید صنعتی، و بررسی چالش های موجود در صنایع و بازار، به صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط دربرنامه ریزی، بهینه سازی، و توسعه کسب و کار آنها کمک می نماید.
خلاصه تمام این گزارش ها به صورت رایگان ارائه می شوند اما برای دسترسی به متن کامل گزارش ها نیاز به پرداخت مبلغ تعیین شده برای هر گزارش است. بعد از خرید یک گزارش، خریدار به مدت نامحدود به آن گزارش و نسخه های به روز شده آن دسترسی خواهد داشت. دسترسی به این گزارش ها از طریق حساب کاربری که در این سایت برای خود ایجاد کرده اید انجام می گیرد. برای خرید یک گزارش، ابتدا با حساب کاربری خود وارد سایت شده و در قسمت "پیغام ها" یک پیغام به "support" با موضوع "خرید گزارش" و متنی که شامل نام گزارش است ارسال نمایید. در پاسخ، اطلاعات پرداخت برای شما ارسال شده و در طی حداکثر ۲۴ ساعت پس از پرداخت، دسترسی شما به گزارش فعال می شود. تمام این گزارش ها فقط به صورت آنلاین قابل دسترسی هستند و قابلیت دانلود و مطالعه به صورت آفلاین را ندارند. در ادامه، فهرست این گزارش ها به همراه چکیده هر کدام را مشاهده می نمایید.
 

۱- بررسی فناوری های به کار رفته در تلویزیون های HD و 4K

تاریخ انتشار: بهمن ۱۳۸۷، تاریخ آخرین به روز رسانی: شهریور ۱۳۹۴، قیمت: ۱۲۰,۰۰۰ تومان

این گزارش یک بررسی جامع و کامل برای علاقه مندان به تصاویر تلویزیونی با کیفیت اعم از وارد کنندگان، فروشندگان، و خریداران اینگونه تلویزیون ها است که با زبانی ساده و به صورت مستند و مصور خوانندگان را با فناوری های جدید در عرصه تلویزیون های خانگی و چگونگی کیفیت تصاویر تولیدی آنها آشنا می سازد. در این گزارش، چهار تکنولوژی عمده تولید تلویزیون یعنی لامپ تصویر (CRT) و LCD و Plasma و OLED با عکس برداری که از تصاویر تولیدی آنها در حالات مختلف انجام شده است مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند. با توجه به قیمت بالای تلویزیون های HD و 4K همینطور اختلاف قیمت زیاد در بین مدل های مختلف، لازم است که علاقه مندان به این تلویزیون ها، آشنایی کاملی با این فناوری های جدید و تفاوت های واقعی آنها داشته باشند تا بتوانند خرید و استفاده مناسب را در این رابطه انجام دهند و این هدف اصلی این گزارش است. برای مطالعه رایگان خلاصه گزارش بر روی عنوان آن کلیک نمایید. برای ورود به نسخه کامل گزارش اینجا را کلیک نمایید.

 

۲- راهکارهای عملگرایانه برای مدیریت اطلاعات پروژه های عمرانی

تاریخ انتشار: آبان ۱۳۹۴، قیمت: ۴۲۰,۰۰۰ تومان

مدیریت کارآمد پروژه های عمرانی متوسط و بزرگ وابستگی زیادی به دو عامل مهم دارد. اولین عامل، اطلاع داشتن دقیق و به روز از وضعیت پرسنل، منابع، و فرآیندها در مجموعه تحت مدیریت است. عامل دوم، برنامه ریزی کارها و فرآیندها با استفاده از اطلاعات به دست آمده از بخش اول است. بخش دوم با توجه به ماهیت روشن و کلاسیک آن، دارای استانداردهای معروفی همچون PMBOK و PRINCE2 و نرم افزارهای متنوعی همچون Microsoft Project و Primavera می باشد. اما از آنجا که بخش اول کاملا وابسته به ساختار سازمان عامل پروژه است، نه استاندارد خاصی برای آن وجود دارد و نه اینکه توسط یک نرم افزار خاص و همه منظوره قابل انجام است و معمولا این کار توسط یک گروه از چندین نرم افزار مختلف و متفاوت اما مرتبط با یکدیگر انجام می گیرد. در این گزارش ساختار و ویژگی های لازم برای این نرم افزارها و ساختار مناسب برای اتصال آنها به یکدیگر و همینطور مواردی را که این نرم افزارها باید پوشش دهند به صورت جامع مورد بررسی قرار می گیرد تا سازمان های عامل پروژه های عمرانی (پیمانکاران) بتوانند تصمیم درست را در مورد خرید و یا تولید سیستم های نرم افزاری مربوطه اتخاذ کنند. در این گزارش ساختار و ویژگی های این نرم افزار ها در سطح پنج نرم افزار مدیریت مکاتبات، مدیریت مدارک، انبار و انبار مالی، دفتر فنی، و ماشین آلات مورد بررسی قرار می گیرند. برای مطالعه رایگان خلاصه گزارش بر روی عنوان آن کلیک نمایید. برای ورود به نسخه کامل گزارش اینجا را کلیک نمایید.