وبلاگ ایده پرداز، کمک به تسریع حرکت کارآفرینی

 
وقتی ما در حدود پنج سال و نیم پیش، شرکت Groupon را در یک پست کوتاه معرفی کردیم و آن را به عنوان مدلی خوب برای کارآفرینان و سرمایه گذاران ایرانی پیشنهاد کردیم، تصور هم نمی کردیم که در کمتر از یک سال، دو شرکت در ایران به نام های تخفیفان و نت برگ بر اساس این مدل شکل بگیرند.

این موضوع نشان دهنده پتانسیل بالای کارآفرینی در ایران است که این هم معلول جمعیت بزرگ جوانان تحصیل کرده و با انگیزه در کشور است. این پتانسیل بالا مشوقی بود برای ما، تا این وبلاگ اختصاصی را ایجاد کنیم و ایده ها و طرح هایی که می توانند برای کارآفرینان الهام بخش و راهگشا باشند را به صورت رایگان در این وبلاگ معرفی کنیم. اولین ایده از این نوع را به زودی معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سعی ما بر این است که ایده هایی را در این وبلاگ مطرح کنیم که کاملا جدید هستند و با امکانات کشور سازگار بوده و قبل از این، نه در کشور و نه در خارج از کشور پیاده سازی نشده باشند. کپی برداری از ایده های مطرح شده در این وبلاگ برای عموم آزاد می باشد و عدم تداخل احتمالی آن با مالکیت معنوی اشخاص ثالث از سوی ما تضمین نمی شود و مسئولیت چنین تداخل احتمالی به عهده شخص کپی کننده اعم از حقیقی یا حقوقی خواهد بود و هیچ گونه مسئولیت مادی و معنوی برای صاحبان این وبلاگ نخواهد داشت.